Bruki z fantazją!

Jeżeli ważna dla Państwa jest funkcjonalność i estetyka własnego otoczenia, nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom oferując pełen zakres usług brukarskich, oraz propozycji materiałów nawierzchniowych, mając na uwadze potrzeby, upodobania czy też względy praktyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Masz pytania? Zadzwoń:

600 500 095

Realizacja zlecenia usługi brukarskiej - kok po kroku


 • Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z nami już teraz - telefonicznie lub poprzez e-mail, umów się na wstępny pomiar planowanej inwestycji. Na spotkaniu omówimy kwestie techniczne oraz pomożemy w wyborze materiału na nawierzchnię. Jeżeli wyrazisz zainteresowanie naszymi usługami ustalimy termin rozpoczęcia prac. Wszystkie informacje dotyczące zlecenia zawieramy w formularzu zlecenia bądz w umowie.

 • Potwierdzamy termin
  Tuż przed planowanym rozpoczęciem inwestycji kontaktujemy się z Klientem celem potwierdzenia wcześniej ustalonego terminu usługi brukarskiej. Jeżeli z jakiś  względów termin ten ulegnie przesunięciu informujemy o tym Zleceniodawcę.

 • Realizujemy zlecenie
  Ekipa brukarska realizuje zlecenie zgodnie z technologią dobraną do lokalnych warunków gruntowych oraz trzymając się wcześniejszych ustaleń z Inwestorem.

 • Odbieramy prace
  Po zakończeniu zlecenia uporządkowaniu terenu budowy wspólnie z klientem dokonujemy odbioru wykonanych prac. Na podstawie końcowego obmiaru następuje rozliczenie z Inwestorem.

Zaufaj profesjonajnej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

 
Masz pytania? Zadzwoń:

600 500 095Zielony Bruk - Polecają Nas Oferteo.pl