Bruki z fantazją!

Jeżeli ważna dla Państwa jest funkcjonalność i estetyka własnego otoczenia, nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom oferując pełen zakres usług brukarskich, oraz propozycji materiałów nawierzchniowych, mając na uwadze potrzeby, upodobania czy też względy praktyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Masz pytania? Zadzwoń:

600 500 095

Usługi brukarskie - Zielony Bruk


 

Firma Zielony Bruk specjalizuje się w kompleksowych usługach brukarskich. Używamy tylko sprawdzonych wysokiej jakości materiałów. Służymy Państwu pomocą  w doborze rodzaju nawierzchni na bruki, oraz doradztwem technicznym jak również dotyczącym estetycznych rozwiązań. Usługi brukarskie świadczymy dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Usługi brukarskie wykonujemy o obrębie Raciborza, Rybnika, Wodzisławia, Kietrza oraz w obrębie tych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych usług brukarskich

Dlaczego Klienci wybieraja naszą firmę:

  • Wysoki poziom obsługi Klienta - proponujemy możliwie jak najmiejsze zaangażowanie klienta w proces realizacji inwestycji, mamy świadomość że usługa brukarska nie ogranicza się do ułożenia kostki brukowej, dlatego chętnie doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania oraz dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Najdłuższa gwarancja na rynku - nie uznajemy kompromisów technologicznych, nie naciągamy Klientów na tanie rozwiązania, dzięki czemu Klient ma pewność trafnie zainwestowanych pieniędzy, oraz brak niemiłych niespodzianek związanych z poprawkami już zabudowanej nawierzchni, a tym samym korzyść w postaci trwałego produktu.
  • Organizacja prac - wychodzimy z założenia że uciążliwości związane z prowadzeniem inwestycji należy ograniczyć do minimum, co potwierdzają wszyscy nasi Klienci, którzy są mile zaskoczeni bardzo dobrą organizacją prac oraz szybką i sprawną realizacją i wyrazają to w swoich opiniach.
  • Dotrzymujemy terminów oraz ustalonych cenbazujemy na pisemnych umowach, nie jak większość firm na ustnych ustaleniach. Dzięki takiemu podejściu obsłużyliśmy wielu niezadowolonych Klientów konkurencji z powodu niedotrzymania terminu realizacji.
  • Jesteśmy elastyczni w podejściu do potrzeb klienta, tak na etapie wstępnych ustaleń jak i podczas realizacji inwestycji.

Może są firmy ktore mogą zaproponować niższą cenę usługi brukarskiej, lecz biorąć pod uwagę koszty wieloletniego urzytkowania nawierzchni to Klienci naszej firmy są zwycięzcami.

Zrób pierwszy krok - skontaktuj się i umów wizytę na Twojej posesji. 

  
Masz pytania? Zadzwoń:

600 500 095Zielony Bruk - Polecają Nas Oferteo.pl