Bruki z fantazją!

Jeżeli ważna dla Państwa jest funkcjonalność i estetyka własnego otoczenia, nasza firma wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom oferując pełen zakres usług brukarskich, oraz propozycji materiałów nawierzchniowych, mając na uwadze potrzeby, upodobania czy też względy praktyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Masz pytania? Zadzwoń:

600 500 095
Poznaj szczegóły oferty:


Oferta usług brukarskich Kostka granitowa Kostka brukowa Bruk klinkierowy Beton stemplowany

Bruk klinkierowy


Bruk klinkierowy jest bardzo trwałym materiałem nawierzchniowym dlatego też jego zakup należy taktować jak inwestycję, dlatego wyższy początkowy wydatek zostanie zrekompensowany wspaniałym wyglądem cieszącym oko przez długie lata oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Produkt  ten powstaje w procesie formowania a następnie wypału wysokiej jakości glin z dodatkiem piasku i szamotu. Posiada szereg zalet do których należy zaliczyć: bardzo dobre parametry wytrzymałościowe (wysoką odporność na pękanie), niską ścieralność i nasiąkliwość, oraz małą wrażliwość na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV, jak również gwarancję bezpiecznego użytkowania (właściwości antypoślizgowe). Kolor jest cechą naturalną i zależy od użytej do produkcji gliny lub też mieszanek glin, które wypalają się na określony kolor. Bruk klinkierowy można łączyć z kostką granitowa lub drewnem tworząc w ten sposób szerokie możliwości aranżacji otoczenia domu.

Możemy wkonoac taką niepowtazalną, trwałą i ponadczasową nawierzchnię u Ciebie, zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu.


 
Masz pytania? Zadzwoń:

600 500 095Zielony Bruk - Polecają Nas Oferteo.pl