Zielony bruk, usługi brukarskie Racibórz, brukowanie Racibórz

Usługi brukarskie

Firma ZIELONY BRUK świadczy usługi brukarskie na terenie miejscowości: Racibórz, Rybnik, Wodzisław, Kietrz oraz w ich obrębie.

Dlaczego Klienci wybieraja naszą firmę:

  • Obsługa klienta - mamy świadomość że usługa brukarska  nie ogranicza się do ułożenia kostki brukowej, dlatego chętnie doradzamy Klientom najlepsze rozwiązania, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Najdłuższa gwarancja na rynku - stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu Klient ma pewność trafnie zainwestowanych pieniędzy, brak niemiłych niespodzianek po kilku latach użytkowania nawierzchni związanych z poprawkami już zabudowanej nawierzchni oraz korzyść w postaci trwałego produktu.
  • Szybkość realizacji prac wychodzimy z założenia że uciążliwości związane z prowadzeniem inwestycji należy ograniczyć do minimum, co potwierdzają wszyscy nasi Klienci, którzy są mile zaskoczeni bardzo dobrą organizacją prac oraz szybką i sprawną realizacją. 
  • Dotrzymujemy terminów oraz ustalonych cen - bazujemy na pisemnych umowach, nie jak większość firm na ustnych ustaleniach. Dzięki takiemu podejściu obsłużyliśmy wielu niezadowolonych Klientów konkurencji z powodu niedotrzymania terminu realizacji.

Są firmy ktore mogą nas pobić cenowo lecz biorąć pod uwagę koszty wieloletniego urzytkowania nawierzchni to nasi Klienci są zwyciężcami.

Zrób pierwszy krok - skontaktuj się i umów wizytę na Twojej posesji .